درباره با ما تماس با ما

پودر چاق کننده اپل چیست

پودر چاق کننده اپل چیست 

پودر چاق کننده صورت و بدن اپل چیست و قیمت این پودر چقدر میباشد این سوالی است که در این مقاله به آن پاسخ خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

پودر اپل برای چاقی

همانطور که تا به حال اسم این پودر چاق کننده صورت و بدن به گوش شما رسیده و اطلاع دارید این پودر برای چاق شدن افراد لاغر مورد استفاده قرار می گیرد. این پودر حاوی مواد خیلی مقوی که شامل انواع ویتامین ها و مواد معدنی و پروتئینی می باشد که باعث بالا بردن وزن بدن می گردد افرادی که از لاغری مفرط رنج می برند به دلیل اعتماد به نفس پایین و نداشتن اندامی زیبا و پر به دنبال راهی می گردند که بتوانند در مدت زمان کوتاهی به وزن ایده آل خود برسند.

 

حال این سوال مطرح است که پودر چاقی اپل خوبه و آیا عوارضی برای بدن دارد یا خیر. با توجه به اینکه امروزه هر محصول با کیفیتی که وارد بازار شود افراد سودجو و افراد کلاهبردار به دنبال راهی می گردند تا از روی نسخه اصلی محصول کپی برداری کرده تا بتوانند بهترین سود را از فروش نمونه فیک و تقلبی که با قیمت بسیار ارزان تهیه می شود به دست آورند. پس در انتخاب پودر اپل اصلی دقت لازم را داشته باشید و از جای مطمئن این محصول را خریداری کنید.

 

پودر چاقی و اشتها آور اپل

این پودر چاق کننده بدن که اپل نام دارد یک مکمل کاملاً گیاهی می باشد.  برای افزایش اشتها و بالا بردن وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد و طعم و مزه بسیار خوشمزه و مطبوعی دارد. شما با استفاده از این پودر افزایش وزن اپل در همان روزهای اول مصرف متوجه تاثیر شگفت انگیز این دارو بر روی بدن خود خواهید شد 

پودر اپل چه مزایایی برای بدن دارد

پودر اپل فواید و خواص بسیار زیادی دارد و به خاطر ترکیبات کاملاً گیاهی که دارد باعث چاق شدن یکنواخت بدن و عضله سازی در بدن می گردد این پودر بدون بازگشت و ماندگار است و هم خانم ها و آقایان می توانند از این محصول استفاده کنند این پودر سیستم ایمنی بدن را بالا برده و از ریزش مو هم جلوگیری کرده و چاقی کاذب ایجاد نمی کند

 

چگونه از پودر اپل استفاده کنیم

روش مصرف پودر اپل بسیار آسان و راحت است شما می توانید به دو طریق از این پودر استفاده کنید در روش اول نیم ساعت قبل از ناهار و نیم ساعت قبل از شام یک عدد تی بگ را که حاوی پودر چاقی می باشد در درون یک لیوان آب میوه یا شیر مخلوط و میل نمایید در روش دوم نیم ساعت قبل از صبحانه و نیم ساعت قبل از شام یک عدد تی بگ را به همراه یک لیوان شیر یا آب میوه میل نمایید.

 

دوره مصرف پودر چاق کننده اپل چقدر است

مدت زمانی که برای مصرف پودر اپل در نظر گرفته شده است یک الی دو ماه میباشد در بعضی افراد ممکن است با یک ماه از مصرف این پودر جواب گرفته و مصرف را ادامه ندهند و در بعضی افراد مصرف کننده هم ممکن است نیاز باشد تا دو دوره یعنی دو ماه این مصرف را ادامه داده تا به نتیجه دلخواه برسند حتماً در طول دوره باید به صورت مرتب و منظم از این پودر استفاده کرد و تغذیه خوبی هم داشته باشید.

 

پودر اپل در دوران شیردهی و بارداری

اگر به طور کلی بخواهیم عرض کنیم در دوران شیردهی و بارداری که دوران بسیار مهم میباشد باید مصرف دارو و هر چیز دیگری حتماً با پزشک مربوطه مشورت و در صورت صلاحدید پزشک مورد استفاده قرار بگیرد مصرف داروهای چاق کننده در دوران شیردهی و بارداری توصیه نمی گردد.

 

پودر اپل را با چی بخوریم

خیلی از دوستان سوال می پرسند که آیا میشود پودر اپل را با آب مصرف کرد باید عرض کنم که بله میشود مصرف کرد اما اگر با شیر یا آبمیوه مصرف کنند تاثیر بسیار بهتری خواهد داشت.

 

پودر چاق کننده اپل چند روزه چاق میکنه

میزان تاثیرگذاری داروهای چاقی مخصوصاً پودر اپل در افراد مختلف با یکدیگر فرق می کند و اصلاً مثل هم دیگر نیست ممکن است روی فردی خیلی زود تاثیر بگذارد و روی فرد دیگری دیرتر تاثیر خود را بر روی صورت و بدن بگذارد اما به صورت تقریبی همان روزهای اول مصرف متوجه تاثیر این پودر چاق کننده اپل بر روی صورت و بدن خود خواهید شد.

 

پودر اپل برای چه سنی مناسب است

افراد بالای ۱۶ سال و زیر ۵۰ سال نمی توانند از پودر چاق کننده اپل استفاده کنند افرادی که دچار بیماری خاصی هستند مخصوصاً بیماری های قلبی کلیوی دیابت و یا هر بیماری خاصی بهتر است که از این دارو استفاده نکنند و این به جهت احتیاط است.

 

کیا با پودر اپل چاق شدن 

این پودر تقریباً روی ۹۵ درصد از مصرف کنندگان تاثیرگذار بوده و جوابدهی خیلی خوبی داشته و این افراد رضایت کاملی از این پودر چاقی داشتند.

 

 

58