درباره با ما تماس با ما

برای پرپشت شدن ابرو از چه روغنی استفاده کنیم

پرپشت شدن ابرو

ما در این مقاله شما را با انواع روغن های تقویت کننده ابرو که باعث رشد سریع ابرو می شود آشنا می کنیم و یکی از بهترین روغن های پر کننده و ضخیم کننده ابرو را خدمت شما معرفی می کنیم پس در ادامه همین مطلب با ما همراه باشید.


پرپشت و ضخیم شدن ابرو 

در حوزه زیبایی صورت یکی از مواردی که بسیار برای خانم ها به صورت دغدغه در آمده است داشتن ابروهای بلند و پر و زیبا می باشد. و به همین خاطر همیشه در جستجوی راه حلی برای زیبا نمایان کردن ابروهای خود می گردند. امروزه داشتن ابروهای پر و ضخیم بسیار مورد تایید بانوان می باشد. به همین خاطر بسیاری از افراد دست به کاشت ابرو می زنند.


چه چیزهایی باعث پر شدن ابرو می شود 

در بین محصولات رشد دهنده ابرو روغن ها بهترین گزینه می باشند. با یک سرچ ساده در اینترنت مشاهده می کنید که روغن هایی زیادی از سمت فروشگاه های مجازی در حال تبلیغ هستند. اما اکثرا تبلیغات بوده و اصلا واقعیت ندارند. اگر قصد دارید ابروهایتان رشدشون بیشتر بشه و پرتر شوند باید از روغن های گیاهی و یا محصولات ترکیبی که از روغن های متعددی تهیه شده اند استفاده نمایید. ما در همین مطلب غیر از روغن هایی که شما را با آنها آشنا می کنیم. روغن های ترکیبی که توسط شرکت های معتبر تولید کننده محصولات گیاهی  ساخته شده اند و جوابدهی خیلی خوبی هم دارند را خدمت شما معرفی می کنیم.


روغن های گیاهی برای پرپشت شدن ابرو

روغن های گیاهی زیادی وجود دارد که نقش بسیار موثری در تقویت ابرو و رشد مجدد مو دارد. اما این سوالا از سمت شما دوستان عزیز مدام پرسیده می شود که کدام روغن بهتر است و جوابدهی بهتری دارد. در پاسخ باید عرض کنم که تمامی روغن هایی که در ادامه خدمت به شما معرفی می کنیم عالی هستند و در آخر مطلب بهترین و موثرترین و قوی ترین روغن پرشدن مو و ابرو و مژه را برای شما مشخص می کنم.


روغن زیتون 

Filling- eyebrows-olive-oil.jpg

از روغن زیتون در طب سنتی و اسلامی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود. مخصوصا برای تقویت ابرو و افزایش رشد ابروها این روغن گیاهی که از میوه درخت زیتون گرفته می شود بسیار موثر می باشد. این روغن باعث استحکام ریشه موها شده و باعث رساندن مواد مغذی مورد نیاز مو می گردد. اگر از این روغن به صورت منظم و مداوم استفاده کنید مطمئن باشید که موهای سالمی خواهید داشت و اصلا دچار ریزش مو نخواهید شد. این روغن به عنوان یک منبع مهم مواد ویتامینه مو شناخته شده است.


روغن کرچک 

این روغن که از دانه های درختچه کرچک که یک گیاه بسیار پر خاصیت می باشد تهیه می گردد. و جالب است که بدانید این روغن در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی از آن استفاده می گردد. و به عنوان مسهل و پاکسازی کننده روده در طب گیاهی و درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد فراوانی دارد. این روغن در درمان شوره سر و همچنین خارش مورد استفاده قرار می گیرد. اما یکی از اصلی ترین خواص این روغن کرچک درمان ریزش مو و پرپشت کردن مو و مژه است. این روغن را به صورت روزانه  به ریشه موها بمالید و به آرامی با نوک انگشتان ماساژ دهید. بهترین زمان برای مصرف روغن کرچک دو ساعت قبل از حمام می باشد.


روغن سیاه دانه 

روغن سیاهدانه هم که بسیار از نظر اطبای سنتی بر استفاده از آن تاکید شده است. از این روغن برای تقویت موی سر، ابرو، مژه ها استفاده کنید. که علاوه بر تقویت مو باعث رویش مجدد مو می گردد. حتما این روغن را مراکز تولید روغن های گیاهی تهیه کنید و از اصل بودن آن مطمئن شوید. این روغن عوارض نداشته و با خیال راحت می توانید از این روغن گیاهی تقویت کننده ابرو استفاده کنید.


روغن نارگیل 

روغن نارگیل هم مثل روغن های دیگر بسیار تاثیر گذار است. اما با این تفاوت که با به عنوان مطوب کننده طبیعی عمل کرده و عملکرد بهتری نسبت به دیگر روغن ها دارد. اگر دچار موهای شکننده و ضعیفی هستند انتخاب این روغن بهترین گزینه می باشد. روش های زیادی برای مصرف روغن نارگیل وجود دارد. برای استفاد از روغن نارگیل مقداری از این روغن را به پنبه آغشته کنید و به ابروهای خود بمالید. بهترین زمان مصرف شب قبل از خواب است.


روغن فندق

خواص این روغن در تمام دنیا شناخته شده است. برای پوست و مو از روغن فندق بسیار در محصولات  طبیعی استفاده می شود. چند تا از مهمترین فواید این روغن را خدمت شما عرض می کنم. روغن فندق به عنوان یک داروی معجزه گر برای درمان بیماری های موضعی و تقویت ریشه موها و بازسازی سلول های مرده پوست و پر پشت شده ابرو  قابل استفاده است. از این روغن برای تقویت ناخن های شکننده و محکمی ناخن کاربرد دارد.


روغن بادام

بدون شک یکی دیگر از روغن های فوق العاده موثر در ترمیم موهای آسیب دیده و رشد مجدد مو همین روغن بادام است. حتما از روغن بادام تلخ که بسیار قوی تر از روغن بادام شیرین است استفاده کنید. از قدیم این روغن بسیار مورد تایید بوده و برای کمر درد و پا درد و قیمت هایی که از بدن که دچار کوفتگی و درد بوده به صورت موضعی استفاده قرار می گرفت.


 بهترین روغن برای پر پشت شدن ابرو

 

58