درباره با ما تماس با ما

عوارض قرص گین آپ چیست

عوارض قرص گین آپ چیست و چه موارد منع مصرفی دارد؟

 

قبل از اینکه از عوارض قرص گین آپ براتون صحبت کنم و به شما بگویم که آیا قرص گین آپ عوارض دارد یا خیر باید خدمت شما عرض کنم که این قرص ساخت کشور ترکیه بوده و از مواد کاملا گیاهی در ساخت این قرص استفاده شده است. اما درست است که این قرص گیاهی است اما همانطور که اطلاع دارید بسیاری از داروهایی که در داروخانه به فروش می رسند با وجود اینکه گیاهی هستند اما برای بعضی افراد منع مصرف داشته که به هیچ عنوان نباید مصرف شوند.

این قرص گین آپ هم مثل داروهای دیگر برای افرادی که خدمت شما عرض می کنم منع مصرف دارد و توسط شرکت سازنده ممنوع کرده است از جمله افراد دیابتی، افراد دچار مشکلات قلبی و عروقی و فشار خون بالا، خانم های باردار و شیرده، افرادی که نسبت به بعضی از داروها حسایت دارند، افارد دچار مشکلات کبدی و کلیوی، افارد دچار مشکلات معده و زخم معده، افراد زیر 16 سال و افراد بالای 50 سال، افراد مبتلا به بیماری های خاص. اگر جزو این دسته افراد نیستید می توانید از این قرص میوه ای استفاده نمایید و عوارضی برای شما نخواهد داشت. البته حتما باید نمونه اصلی این محصول را تهیه کنید که ممکن است نمونه های تقلبی و فیک عوارضی به همراه داشته باشد. ما در سایت بیتا بیوتی نمونه اصلی این محصول را داریم که در ادامه مطلب لینک صفحه خرید این محصول را برای شما قرار خواهیم داد.

 

عوارض قرص گین آپ چاقی

افراد زیادی از این قرص گین میوه ای برای افزایش وزن بدن استفاده کردند و عوارضی برایشان ایجاد نشده است. اما ان دسته افرادی که از طرف پزشک برای مصرف این دارو منع شده اند به هیچ عنوان نباید استفاده کنند. ممکن است از نظر جسمی سالم باشید اما بعد از استفاده عوارضی را مشاهده کنید که اگر با علایم خاصی مواجه شدید فورا مصرف دارو را قطع کنید. اما بهترین کار این است که قبل از مصرف با پزشکتان مشورت های لازم را انجام دهید.

 

 عوارض قرص گین آپ ترکیه

ما توضیحات لازم را در مورد عوارض داشتن یا نداشتن قرص گین آپ بدن خدمت شما عزیزان بیان کردیم. حالا به سوالاتی که در ذهن شما مشتریان در مورد تاثیرات این قرص خدمت شما عرض می کنیم. سوال اول این است که قرص گین آپ در یک ماه و یک دوره چقدر باعث افزایش وزن می گردد. این سوال بارها تکرار شده است باید بدانید که سیستم بدنی هر فردی با دیگری فرق می کند و همچنین نوع تغذیه ای که افراد دارند با همدگیر متفاوت است به همین خاطر میزان تاثیر گذاری هم روی همه افراد مصرف کننده مثل هم نبوده و متفاوت است. اما به صورت تقریبی در طول یک ماه مصرف افزایش وزن بالای 8 کیلو را تجربه خواهید کرد. در طول دوره مصرف از غذاهایی استفاده کنید که ارزش غذایی بالایی داشته باشد. و با داشتن یک رژیم غذایی منظم و کامل نتیجه بهتری در کنار مصرف این قرص خواهید داشت.

 

همچنین بخوانید: قرص گین آپ خواب آور است


آیا قرص گین آپ باعث چاقی میشود

بله این قرص در طول این مدتی که وارد بازار شده امتحان خود را به خوبی پس داده است. و نتایج بسیار خوبی برای مصرف کنندگان این محصول به همراه داشته است. اگر جزو آن دسته افرادی هستید که احساس می کنید داروهای چاقی بر روی بدن شما تاثیر ندارد باید بدانید که سوخت و ساز بدنتان بالا بوده و به همین خاطر وزنتان خیلی زود بالا نمی رود. بهتر است قبل از سفارش محصول با مشاورین ما در سایت بیتا بیوتی از طریق شبکه های اجتماعی با این شماره 09366583907 مشورت کرده تا یک داروی کمکی هم برای شما اضافه کنند که حتما جواب بگیرید.

 

جهت خرید این محصول کلیک کنید:    قرص گین آپ اصل

آیا قرص گین آپ بازگشت دارد

این قرص گین آپ با توجه به تاثیر فوق العاده ای که دارد روی 95 درصد از مصرف کنندگان چاقی 100 درصد ایجاد کرده و ماندگار بوده اما در 5 درصد افراد هم بعد از مصرف به خاطر سوخت و ساز بدن و سیستم بدنی احتمال بازگشت را به همراه خواهد داشت که در این دسته افراد نباید مصرف دارو به یکباره قطع شود و به مرور زمان مصرف را کمتر کرده و سپس قطع نمایند تا تاثیرش ماندگار باشد.

 

گین آپ اصل از فرعی را چگونه تشخیص دهیم ؟

وقتی تولید کننده یا شرکتی محصولی تولید می کند که بازخورد و جواب دهی خوبی داشته باشد عده ای افراد کلاهبردار و سودجو دست به ساختن نمونه تقلبی این محصول می زنند. حتما باید این محصول را از مراکز فروش معتبر خریداری نمایید. 

یکی از راه های تشخیص نمونه اصلی قرص گین آپ این است که در ته قوطی نوشته و برجستگی دارد. روش های دیگری هم وجود دارد که در ادامه خدمت شما توضیح میدهم.

 

همچنین بخوانید: نحوه تشخیص قرص گین آپ اصل و تقلبی

 

قرص Gainup را چگونه مصرف کنیم؟

برای اینکه بهترین نتیجه دهی را از این قرص داشته باشید بهتر است که به صورت صحیح مصرف گردد. فروشگاه بیتا بیوتی روش درست مصرف قرص گین آپ را برای شما توضیح می دهد. داشتن وعده های غذایی منظم  و از پیش تعیین شده نقش خیلی مهمی در نتیجه دهی این محصول دارد. بهترین زمان مصرف قرص گین آپ قبل از ناهار و قبل از شام است. مصرف قرص مولتی ویتامین هم قبل از خواب در طول دوره مصرف گین آپ بسیار کمک کننده خواهد بود.

 

 

58