درباره با ما تماس با ما

چرا هرکاری میکنم لک صورتم نمیره

سریع ترین راه از بین بردن لک صورت

قبل از اینکه به درمان لک صورت بپردازیم و راه های پیشگیری و از بین بردن لک و کک و جوش های صورت را خدمت شما نشان دهم باید بدانید که لک اصلا چگونه به وجود می آید و چه کاری باید انجام دهیم که دیگر لک بر روی صورت ایجاد نشود. زیرا پیشگیری بهتر از درمان است. البته نگران نباشید تمامی لک ها درمان خواهند شد. پس این مطلب را تا اخر مطالعه بفرمایید و در انتها چند داروی از بین برنده لک صورت و بدن هم خدمت شما معرفی می کنم که بهترین جوابدهی را داشته باشد.

 

 

لک پوستی

دغدغه همه خانم ها و اقایان بهتر دیده شدن و زیبا بودن مخصوصا زیبایی  ظاهری می باشد. و در فرهنگ اجتماعی یکی از مهمترین موارد حفظ اصول ضاهری به حساب می آید. پوست و مو بخشی از فاکتورهای زیبایی و در عین حال جذابیت ظاهری تلقی می گردد. داشتن پوستی صاف و یکدست و شاداب و روشن یکی از معیارهای زیبایی ظاهری شناخته می گردد. که اگر از روش های مراقبتی پوست در برنامه روزانه خود استفاده کنید می توانید پوستی سالم و زیبا داشته باشید. افرادی که دارای لک پوستی هستند از نظر افراد دیگر فردی هستند که نسبت به مراقبت های شخصی بی تفاوت بوده و همیشه مورد قضاوت دیگران قرا می گیرند. در بعضی موارد لک پوستی خود نشان دهنده بیماری در بدن می باشد. در ادامه همین مطلب در مورد انواع لک پوستی و علت به وجود امدنشان و درمان سریع لک پوستی با شما صحبت می کنیم.


 


لک پوستی چیست؟

لک پوستی به قسمت هایی از پوست گفته می شود که نسبت به قسمت های دیگر پوست رنگی متفاوت داشته و دچار تغییر رنگ شده باشد. یکی از شایع ترین مشکلاتی که روی پوست به وجود می اید همین لک های پوستی هستند که از شایع ترین بیماری ها محسوب می گردد. این لک ها به مرور زمان به وسیله عوامل مختلفی بر روی پوست پدید می آیند. با توجه به اندازه و شکل و رنگ لک درمان نیز فرق می کند. معمولا این لک ها در قسمت های مختلفی از بدن تشکیل می شوند و به این خاطر به وجود می ایند که تولید ملانین در ان قسمت از پوست بیشتر از قسمت های دیگر پوست تکثیر می یابد. ان چیزی که به پوست رنگ می دهد ملانین ها یا رنگدانه های پوست هستند. وقتی تعداد رنگدانه های پوست افزایش یابد ان قسمت رنگ تیره تر به خود می گیرد. و باعث ایجاد لک می گردد. 

 

دلایل ایجاد لک‌های پوستی

در به وجود آمدن لک پوستی عوامل زیادی از جمله عوامل محیطی بیرونی دخالت دارند. اما برخی عوامل هم درونی بوده و به داخل بدن مرتبط است. اگر این دلایل را بدانید در درمان این لک ها کمک بسیاری خواهد کرد. زیرا اگر بدایند علت لک چیست راحت تر می توانید از به وجود آمدن لک پیشگیری کرده و از به وجود امدن لک جلوگیری کنید.

 

 

دلایل مهم ایجاد لک پوستی

انجام رادیوتراپی

در معرض آفتاب خیلی قرار گرفتن

استفاده نکردن از ضد افتاب و محصولات مراقبتی پوست

لک ناشی از بارداری

مصرف داروهای ضد بارداری و داروهای هورمونی

سن و ژنتیک و وراثت

استفاده از لوازم ارایشی نامرغوب و غیر اصلی  

58