درباره با ما تماس با ما

بهترین قرص و پودر چاقی صورت و بدن

بهترین قرص و پودر چاقی صورت و بدن 

معرفی چند مورد از بهترین و با کیفیت ترین قرص ها و پودرهای چاق کننده صورت و بدن بدون بازگشت با چوابدهی عالی و سریع، پس این مطلب را تا اخر مطالعه بفرمایید.

قرص چاقی فت فست (چاق کننده صورت و بدن)

قرص فت فست همانطوری که از اسم این قرص مشخص است چاق کننده سریع بدن است. در میان قرص های چاق کننده این قرص که از قدیم مورد توجه مصرف کنندگان بوده به خاطر سرعت بالای افزایش دهندگی وزن به عنوان چاق کننده سریع شناخته شده و هم اکنون هم یکی از پرطرفدارترین محصولات چاقی است. این محصول از 60 عدد قرص تشکیل شده و برای مصرف یک ماه مورد استفاده قرار می گیرد. این قرص ساخت کشور آمریکا بوده و در ترکیبات تشکیل دهنده ان از مواد کاملا گیاهی استفاده شده است. بسیاری از متخصصان بر این باور هستند که قرص فت فست یکی از بهترین و موثرترین داروهای چاقی به شمار می رود.

 

قرص چاقی فت فیس (چاق کننده صورت)

قرص فت فیس که خدمت شما معرفی می کنم همانند قرص فت فیس ساخت کشور امریکا بوده و از 60 عدد قرص تشکیل شده است. این قرص با توجه به ترکیبات کاملا گیاهی و بدون عوارضی که دارد برای چاق کردن صورت مورد استفاده قرار می گیرد. دوره استفاده از این قرص یک ماه است. این قرص بر روی بدن تاثیر نمی گذارد و فقط مخصوص صورت می باشد. در کنار استفاده از این قرص حتما از قرص مولتی ویتامین هم استفاده کنید که کمک زیادی به تاثیرگذاری بهتر قرص خواهد کرد.

 

قرص چاقی مکس فت (چاق کننده صورت و بدن)

قرص مکس فت نیز یکی از قویترین داروهای چاقی می باشد که به دلیل تاثیرگذاری خیلی خوبی که دارد بسیار مورد توجه ورزشکاران مخصوصا بدنسازان می باشد. اگر از لاغری شدید رنج می برید مصرف این قرص به شما پیشنهاد می گردد. این قرص صورت و بدن را به صورت یکنواخت چاق می کند. این قرص باعث چاقی کاذب و پف بدن نمی شود و در همان روزهای اول مصرف کردن مخصوصا هفته اول متوجه تاثیرش بر روی صورت و بدن خود خواهید شد. هم اقایان و هم خانم ها می توانند این قرص را مصرف کنند. تعداد قرص در درون جعبه 60 عدد می باشد که در طول یک دوره یک ماهه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قرص چاقی جی فست (چاق کننده صورت و بدن)

قرص جی فست یکی دیگر از محصولات پرطرفدار افزایش دهنده سریع وزن بدن است که علاوه بر چاق کردن باعث بالا بردن اشتها می گردد. این قرص چاقی ساخت کشور آمریکا بوده و از 60 عدد قرص کاملا گیاهی تهیه شده است. دوره مصرف این قرص یک ماه می باشد. این قرص در کنار اینکه بدن را چاق می کند روی صورت نیز تاثیر گذاشته و صورت را تپل و چاق خواهد کرد. بدون عوارض بودن یکی از مزیت های این قرص گیاهی می باشد.

 

قرص گین آپ (چاق کننده صورت و بدن)

قرص گین آپ ساخت کشور ترکیه بوده و این محصول برای چاق صورت وبدن به صورت همزمان مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این قرص شرکت گیاهی دارویی گین آپ اقدام به تولید پودر چاقی میوه ای در طعم های مختلف موزی، پرتقالی، انبه، اناناس، چند میوه کرده است. این محصول که با طعم میوه های استوایی بوده سرشار از ویتامین و پروتئین بوده و نقش بسیار مهمی در بالا بردن وزن بدن دارد. این محصول بسیار پرطرفدار بوده و در حال حاضر یکی از پرفروش ترین قرص های چاق کننده صورت و بدن می باشد که اصلا عوارضی برای بدن ندارد.

 

پودر چاقی کیمیا (چاق کننده صورت و بدن)

پودر کیمیا که یک پودر ترکیبی گیاهی برای چاق شدن صورت و بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این پودر چاقی که کیمیا نام گرفته به صورت دستی تهیه می شود. البته دقت داشته باشید که مواد تشکیل دهنده در این پودر از چندین گیاه و مکمل ترکیب شده که نمی توانید در منزل ان را تهیه کنید. این محصول هم اکنون در بازار موجود است و در عطاری ها هم یافت می شود. مقدار افزایش وزن در یک دوره تقریبا 4 کیلو به بالا می باشد.

 

پودر چاقی رویال (چاق کننده صورت و بدن)

پودر رویال یک پودر فوق العاده و خیلی موثر که صورت و بدن را به صورت کاملا یکنواخت چاق می کند. مواد تشکیل دهنده اصلی که در ترکیب این پودر به کار رفته شامل جوانه گندم ، جوانه جو ، عصاره مالت ، جینسینگ و جنتیانا می باشد. وزن این پودر 250 گرم است که برای مصرف یک ماه می باشد.

58