درباره با ما تماس با ما

برای حجم دادن به لب چه باید کرد

حجم دادن به لب

یکی از قسمت های مهم بدن که از جذابیت خاصی برخودار است لب ها می باشد. و داشتن لب های خیلی بزرگ برای مردم مخصوصا خانم ها بسیار رایج شده است. اکثرا به دنبال راهی می گردند که لب های خود را بزرگ تر نشان دهند. در این مقاله شما را با بهترین روش های حجیم نمودن لب آشنا خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

Instant-lip-volume.jpg


برای حجم دادن به لب چه کنیم 

همانطور که قبلا عرض کردیم داشتن لب های بزرگ و زیبا  آرزوی هر فردی است. و به دنبال راهی می گردیم که لب های خود را برجسته و خوش رنک و خوش فرم کنیم. جون با انجام این کار زیبایی صورت ما جند برابر خواهد شد. روش های زیادی برای این کار وجود دارد مثل تزریق ژل لب و همچنین بعضی عمل های جراحی که مکن است عوارض داشته باشد. ما سعی کردیم چند نمونه از روش های گیاهی حجم دادن به لب که عوارض نداشته باشد را خدمت شما معرفی کنیم.


حجم دادن لب به صورت طبیعی 

بسیاری از خانم ها برای انجام افزایش دادن به حجم لب ها دست به جراحی و پروتز و تزریق چربی و ژل که عوارض خیلی زیادی دارند استفاده می کنند. اما باید بدانند که این گونه کارها علاوه بر ضرر داشتن تاثیرشان هم به صورت موقتی بوده و اصلا دائمی نمی باشد. و مدت ماندگاری خیلی کمی دارند. و به خاطر داشتن ضررهای اینگونه عمل های پزشکی بر روی لب خانم ها دست به روش های طبیعی بی خطر می زنند که عوارضی هم نداشته باشد. پس اگر به دنبال حجم دادن لب ها به صورت طبیعی و ارگانیک می گردید یکی از راه هایی که ما به شما پیشنهاد می کنیم را استفاده نمایید و زیبایی صورت خود را افزایش دهید.


راه هایی برای حجم دادن به لب

روش های متعددی برای حجم دادن به لب ها وجود دارد. ما چند نمونه از بهترین و موثرترین این روش ها که جوابدهی خیلی خوب و سریع داشته باشد را خدمت شما معرفی می کنیم. روش هایی که تضمینی باشد و بتوانید در مدت زمان کوتاه به نتیجه مطلوب و عالی دست پیدا کنید.


حجم دادن به لب با رژ لب 

آرایش لب در زیبایی چهره نقش بسیار موثری دارد. مثل لب های هنر پیشه مشهور خانم آنجلیا جولی که هر زن ایرانی آرزوی داشتن همچین لب هایی را دارد. داشتن لب های برجسته زیبایی را چند برابر می کند. و استفاده از روش های طبیعی و محصولات گیاهی حجم دهنده لب بسیار بهتر از تزریق ژل  می باشد. ما در سایت بیتا بیوتی یک سری محصولات حجم دادن به لب را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.


حجم دادن لب با استفاده از دارچین

آیا می دانید در بسیاری از محصولات حجم دهنده لب از داچین استفاده شده و یکی از اصلی ترین مواد تشکیل دهنده این گونه حجم دهنده ها می باشد. یکی از فواید استفاده از دارچین در این حجم دهنده های لب افزایش جریان گردش خون در درون بافت لب می باشد. می توانید در کنار مصرف دارچین از روغن  نارگیل هم استفاده کنید که خاصیت مرطوب کنندگی دارد.

Cinnamon-lip-volume.jpg


حجم دادن به لب با روغن خراطین

روغن خراطین یکی از بهترین و قویترین روغن ها برای بزرگ کردن و حجم دادن به عضو های بدن مورد استفاده قرار می گیرد. و امتحان خود را به خوبی پس داده است. این روغن بزرگ کننده عضو تاثیرات بسیار قابل توجهی در حجم دادن به لب دارد. اگر هر روز از این روغن برای لب های خود استفاده نمایید بعد از مدتی شاهد نتیجه بسیار عالی این روغن خواهید شد. باید دقت داشته باشید برای اینکه از این روغن جواب بگیرید حتما نمونه اصلی رغن خراطین را خریداری نمایید. و از فروشگاه های معتبر اقدام به سفارش و خرید این محصول بفرمایید.


حجم دادن به لب با طب سوزنی 

طب سوزنی کاربردهای فراوانی دارد. از جمله گونه گذاری و برجسته کردن لب ها است. لب ها و گونه ها در زیبایی فرد بسیار موثر بوده و اگر حجیم و برجسته باشند زیبایی را چندین برابر خواهند کرد. امروزه طب سوزنی در درمان بیماری ها و همچنین زیبایی چهره بسیار تاثیر گذار بوده و روز به روز بر طرفداران این حرفه افزوده می گردد. در این روش دیگر نیازی به تزریق ژل و بوتاکس نبوده و تنها با همین طب و استفاده از سوزن های مخصوص اقدام به برجسته کردن گونه و لب می کنند و ای کار کاملا بدون عوارض بوده و اصلا دردی نخواهد داشت.


حجم دادن به لب با لیوان 

استفاده کردن از لیوان جهت حجیم نمودن لب یکی از روش های خانگی برجستگی دائمی لب است. شما با یک عدد لیوان خواهی توانست که لب های خود را حجم دهید. البته باید توجه داشته باشید که انجام این روش به صورت مداوم اصلا کار درستی نیست. و باعث آسیب دیدن لب های شما خواهد شد. برای استفاده از لیوان باید طبق دستور العمل انجام دهید که البته روش های بهتری هم وجود دارد که در همین مقاله خدمت شما توضیح میدهم

Prosthesis-with-glass.jpg


حجم دادن به لب با ارایش 

نحوه حجم دادن به لب

58