درباره با ما تماس با ما

کرمی که هم ابرسان باشه هم مرطوب کننده

کرم آبرسان و مرطوب کننده

خرید کرم آبرسان و مرطوب کننده و معرفی بهترین و قویترین کرم‌های آبرسان پوست به همراه خاصیت مرطوب کنندگی عالی و جوابدهی خیلی خوب از نمایندگی معتبر فروش کرم‎های آبرسان.


ما در این مقاله با روش های مراقبت از پوست صورت شما را آشنا می‌کنیم و به بررسی یکی از این روشها یعنی آبرسانی و حفظ رطوبت صورت اشاره خواهیم کرد. و چندتا از بهترین کرم‎های آبرسان خوب را که مرطوب کننده هم هستند معرفی می کنیم. پس با ما در ادامه همین مطلب همراه باشید.


کرم آبرسان و مرطوب کننده پوست

هر فردی نیاز به کرم آبرسان دارد تا بتواند از پوست صورت خود یا بدن در مقابل عوامل محیطی پرخطر محافظت به عمل آورد. یکی از سوالاتی که بیشتر کاربران به آن پرداخته اند این است که: بهترین کرم مرطوب کننده چی بخرم؟ آیا این کرم بعد از استفاده عوارض به دنبال خود خواهد داشت؟ و بهترین و قویترین مارک کرم آبرسان که مرطوب کننده هم باشد کدام است؟ برای اینکه تمامی این سوالات را پاسخ دهیم پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا آخر مطالعه فرمایید.


بهترین کرم آبرسان و مرطوب کننده برای پوست خشک

اگر پوست شما از نوع پوست های خشک می باشد. و در تمام مدت سال دچار خشکی و پوسته پوسته شدن است. احتمال این وجود دارد که پوست شما نمی‎تواند رطوبت لازم را دریافت کند. پس بهترین درمان استفاده یک کرم مرطوب کننده قوی است. که در کنارش آبرسان خیلی خوبی هم باشد.

کاری که این مرطوب کننده انجام می‎دهد این است که یک لایه ضخیم حفاظتی روی پوست شما تشکیل می‎دهد.  و سبب می گردد که دیگر آب پوست شما تبخیر نشود. پس از انتخاب یک کرم آبرسان و مرطوب کننده خوب که علاوه بر این کار مواد مغذی لازم برای پوست هم داشته باشد بسیار حائز اهمیت است.


بهترین آبرسان‎های پوست برای پوست‎های کم‌ آب

اگر احساس می کنید که پوست صورت شما کم آب شده است. باید کاری انجام دهید تا این کم آبی تامین شود. قبل از هر چیزی باید حتماً در طول روز حداقل ۸ لیوان آب میل نمایید. زیرا این کار سبب می گردد که آب کم شده پوست جبران شود. اما نمی‌تواند این آسیبی که به پوست وارد شده و خشکی را جبران کند. پس باید حتما از یک آبرسان و مرطوب کننده خیلی موثر استفاده نمایید.

امروزه آبرسان هایی خوب هستند که دارای ترکیب هیالورونیک اسید باشند. در لایه های مختلف پوستی این پروتئین به شکل کاملاً طبیعی موجود است. وظیفه‌ای که بر عهده دارد این است که آبی که در پوست قرار دارد را محافظت کند. هیالورونیک اسید می تواند تا چندین برابر وزنش آب مورد نیاز پوست را جذب کرده، و زمانی که پوست شما به آب نیاز دارد. می تواند به جبران آب از دست رفته پوست کمک کند.


بهترین آبرسان‎های پوست برای پوست‎های چرب

اگر پوست شما از نوع پوست های چرب باشد. احتمال اینکه دچار کم آبی شود زیاد است. افراد دچار پوست چرب باید از آبرسان های استفاده کنند پایه ساختاری آنها آب باشد. پوست شما مستعد جوش و آکنه هست بهترین گزینه انتخاب آبرسانهای ضد آکنه می باشد.


کرم ابرسان و مرطوب کننده برای پوست مختلط


روش تشخیص آبرسان از مرطوب کننده

اول از همه به این سوال پاسخ دهیم که آیا آبرسان بهتر است یا مرطوب کننده؟ و آیا از کرمی استفاده کنیم که هم مرطوب کننده باشد و آبرسان؟ در پاسخ باید عرض کنم که هم آبرسان خوب است و هم مرطوب کننده. پس بهترین راه حل انتخاب کرمی باشد که هم عمل آبرسانی و مرطوب کنندگی را با هم انجام دهد. مواد تشکیل دهنده کرمی که میخواهیم از آن استفاده کنیم بسیار مهم است.


فرق بین کرم آبرسان و مرطوب کننده

تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده چیست؟ حتما فکر می کنید که این دو به همدیگر شبیه هستند. اما در صورتی که کارآیی و عملکرد کرم آبرسان و مرطوب کننده مثل هم نمی‎باشد.

شاید فکر کنید که فقط افرادی که دچار پوست خشک هستند باید از کرم آبرسان استفاده کنند. در صورتی که آبرسانی به پوست مثل کلیه ها که آب رسانی به آنها مهم است. برای پوست هم اهمیت خیلی مهمی دارد. برای حفظ تناسب و انجام فعالیت ها بدن احتیاج به آب دارد. پوست بدن هم هر نمونه ای که باشد چه خشک و چرب و معمولی و مختلط باید آبرسانی به آن انجام شود.

آیا تا به حال این سوال را از خود پرسیده ای که آبرسانی چیست؟ و چه معنایی دارد آیا آبرسان همان مرطوب کننده است؟ بسیاری از محصولات گیاهی از جمله روغن ها و کرم ها برای آبرسانی استفاده می‎شوند. اما چگونه می توان یک کرم آبرسان خوب را در میان این همه کرم و ژل آبرسان انتخاب کرد. که بهترین نتیجه دهی را داشته باشد. ما در این مقاله چند تا از بهترین کرم های آبرسان را خدمت شما معرفی می کنیم.


بهترین کرم آبرسان و مرطوب کننده ایرانی

کرم های آبرسان زیادی در بازار موجود است.که به معرفی چند نمونه از بهترین کرم آبرسان و مرطوب کننده صورت می پرازیم. اولین کرمی که حتما اسم این کرم راشنیده اید کرم آبرسان و مرطوب کننده صورت لارا می باشد. که با کلیک بر روی اسم این محصول می توانید به اطلاعات این محصول دسترسی داشته باشید. این کرم یک نرم کننده قوی برای پوست است.و تمام مواد مغذی مورد نیاز برای بازسازی پوست را فراهم می کند. این کرم دوکاره قوی و خوب ضد چروک و روشن کننده پوست نیز می باشد.


معیارهایی برای انتخاب بهترین کرم آبرسان پوست

میزان آبرسانی به پوست
جلوگیری از خشکی پوست و درمان آن
میزان تاثیرگذاری روی پوست
نظر مصرف‌کنندگان و رضایت مثبت


کرم آبرسان همان مرطوب کننده است؟

در پاسخ به این سوال که کرم آبرسان همان مرطوب کننده است باید عرض کنیم که کرم های آبرسان باعث جذب آب در سطح پوست صورت می شوند. اما نقشی که کرم مرطوب کننده دارد محافظت و جلوگیری کردن از تبخیر شدن آبی که در پوست وجود دارد می‌شود که با این کار را با استفاده از یک لایه چربی بر روی پوست انجام می دهد.


 

58