درباره با ما تماس با ما

آیا کرم موبر صورت برای زن باردار ضرر دارد

آیا کرم موبر صورت برای زن باردار ضرر دارد

در دوران بارداری یک سری تغییرات هورمونی سبب به وجود آمدن موهای زائد در صورت و بدن می گردد. اگر جزو این دسته از خانم های باردار هستید باید توجه داشته باشید که با افزایش سن بارداری شاهد این خواهید بود که رشد موهای زائد در بدن بیشتر خواهد شد و همچنین مشاهده می‌کنید که موهای زائد روز به روز ضخیم تر خواهد شد.

و یکی از دغدغه های بیشتر خانم‌های باردار این است که چگونه می توان از شر موهای زائد بدن و صورت خلاص شد. راه های زیادی برای از بین بردن موهای زائد در بدن وجود دارد اما نمی‌توان از این راه‌ها برای این کار در دوران بارداری استفاده کرد زیرا ممکن است برای بچه عوارضی داشته باشد. یکی از راه‌هایی که اصلاً درد ندارد می تواند استفاده از کرم موبر برای زن باردار باشد. اما این سوال اینجا مطرح می باشد که آیا استفاده از کرم موبر برای زن باردار ضرر دارد یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال این مطلب را تا آخر مطالعه بفرمایید.


آیا استفاده از کرم موبر در بارداری مضر است

در زمان بارداری یکی از مواردی که انتظارش را ندارید به وجود آمدن موهای زائد در بدن است. بعد از اینکه چند ماه از بارداری گذشت دلتان می خواهد که پوستی صاف و روشن داشته باشید. اما یکی از مواردی که باعث می شود که شما از به وجود آمدن آن خوشحال نباشید درآمدن موهای زائد در بدن و همچنین تیرگی بعضی از قسمتهای بدن می باشد. به وجود آمدن موهای زائد در بدن می تواند بسیار ناراحت‌کننده باشد. پس باید به دنبال یک راه بسیار مطمئن و بی خطر باشیم تا بتوانیم این موهای زائد در بدن و صورت را به صورت کلی و ریشه‌ای از بین ببریم. 


آیا میتوان از کرم موبر در بارداری استفاده کرد

همانطور که اطلاع دارید اکثر کرم های موبر حاوی مواد شیمیایی می باشند و همین امر باعث می شود که موها را در روی بدن تجزیه کرده و باعث از بین بردن آنها و تمیز شدن پوست شود. همانطور که باعث از بین بردن موهای زائد میشود برای خانم باردار ممکن است ضرر داشته باشد و اصلاً مورد تایید نمی باشد. پس باید سعی کنیم از تماس مواد شیمیایی با پوست جلوگیری کنیم زیرا این مواد از طریق پوست جذب شده و وارد جریان خون مادر میشود و به بدن جنین انتقال پیدا میکند و باعث آسیب رسیدن به جنین میشود. پس بهترین گزینه استفاده از کرم های موبر گیاهی برای خانم های باردار می باشد. لازم به ذکر است که همه کرم های موبر با پایه گیاهی مفید نمی باشند. ممکن است در این کرم ها هم از مواد شیمیایی ترکیب شده باشد.


این راه از بین بردن موهای زائد برای زنان باردار

درست است که استفاده از کرم های موبر گیاهی ممکن است بی ضرر باشد اما به خاطر اینکه مستقیم از طریق پوست جذب می‌گردد و به جنین منتقل می شود ممکن است همین محصولات گیاهی هم عوارضی داشته باشد. اس بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زائد در زمان بارداری چه می باشد. به این سوال باید به شما بگویم که مطمئن ترین راهی که می‌توانم به شما پیشنهاد کنم که بتوانید از شر موهای زائد خلاص شوید روش موزدایی با استفاده از روش شیو کردن و یا استفاده از ژیلت یا تیغ می باشد.

در این دوران خیلی از خانم‌های باردار به سراغ استفاده از لیزر می روند تا بتوانند موهای زائد را از بین ببرند اما این روش اصلاً مورد تایید نمی باشد و توصیه نمی گردد و بهتر است قبل از اینکه باردار شوید از این روش استفاده کنید.


مصرف کرم موبر صورت و بدن برای زن باردار 

حتماً از کرم موبری استفاده کنید از مواد تشکیل دهنده کاملا گیاهی ساخته شده باشد و در درون آن از مواد شیمیایی استفاده نشده باشد و از بهترین مارک و از جای مطمئن این کرم موبر را خریداری کنید همانطوری که پیش‌تر توضیح دادیم استفاده از ژیلت یا تیغ روش مناسبتری برای این کار می باشد. و سلامت جنین هم بسیار مهم می باشد و با توجه به اینکه محصولات تقلبی و غیر ارگانیک زیادی وارد بازار شده است هست دقت کنید که حتماً از مکان معتبر این کرم موبر را تهیه کنید به فروشنده هم بگویید که برای خانم باردار می‌خواهیم این کرم موبر را استفاده نماییم.


بهترین کرم موبر صورت در بارداری

نمونه های مختلفی از کرم های موبر وجود دارد که هم برای صورت و هم برای بدن مورد استفاده قرار می گیرد. دوران بارداری یکی از مهمترین دوران ها برای هر خانم بارداری می باشد. در این زمان مادر به فکر سلامت خود و جنین شما می باشد از سعی می کند تمام موارد احتیاطی لازم را رعایت کند. پس باید سعی کند که از هر داروی و هر کرمی برای پوست خود استفاده نکند. 


بهترین کرم موبر صورت برای زن باردار

در گذشته یکسری پودرهای موبر به صورت کاملاً سنتی تهیه می شده و مورد استفاده قرار می گرفت. اما با توجه به اینکه امروزه یکسری کلاهبرداران و سودجویان به خاطر منافع خودشان از پودرهای شیمیایی و غیر سنتی استفاده می کنند نمی توان به این  پودر ها اطمینان کرد. و یکی از محصولاتی که به جای کرم موبر می توان از آن استفاده کرد صمغ عربی یا موم آدامسی میباشد که از شیره یک نوع درخت به دست می آید و بسیار تاثیر گذار می باشد و استفاده از آن بسیار راحت و آسان است که هم برای صورت و هم برای بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث ضعیف کردن ریشه موهای زائد میشود. 

این روزها استفاده از از صمغ عربی یا صمغ خلیجی بسیار رایج شده است. به دلیل اینکه از این صمغ در دوران بارداری و شیردهی میتوان استفاده کرد و هیچ ضرری برای بدن ندارد. پس پیشنهاد می کنیم از این صمغ برای از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده نمایید. بعد از اینکه از این صمغ استفاده کردید موهای زائد از ریشه کنده شده و بعد از مدتی شاهد این خواهید بود که این موها دیگر رشد نخواهد کرد و یا ریشه آنها ضعیف خواهد شد. 

58