درباره با ما تماس با ما

ليفت ابرو چگونه انجام ميشود

 

لیفت یا بالا کشیدن ابرو 

عضلات پوست بدن مخصوصاً ابرو به دلایل زیادی از جمله با افزایش سن و کاهش کلاژن در پوست و همچنین عوامل محیطی از جمله اشعه خورشید و حتی نیروی جاذبه زمین هم باعث می گردد تا عضلات پوست دچار شلی و افتادگی گردند. یکی از قسمت هایی که بیشتر در معرض چین و چروک و افتادگی قرار می گیرد زیر پیشانی و ابرو می باشد.

 
افتاده بودن ابروها واریز میشود صورت پیر و فرسوده به نظر برسد و همچنین حالت خستگی و غمگین بودن به خود بگیرد. در زیبایی صورت چشم و ابرو نقش بسیار قابل توجهی دارند که با یک درمان گیاهی ساده به راحتی می توان از به وجود آمدن خطوط اخم افتادگی ابرو جلوگیری کرد و ابروها را به طرف بالا لیفت کرد. اگر به دنبال بهترین راه حل برای جلوگیری از افتادگی ابرو می گردید که باعث لیفت ابرو گردد در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

 

لیفت ابرو چیست 

برای بالا بردن ابرو و پرپشت نشان دادن ابرو روش های زیادی وجود دارد. در کل به بالا بردن ابرو عمل لیفت می گویند که به صورت موقت و دائم امکان پذیر می باشد. یکی از این راه ها استفاده از لوسیون های گیاهی لیفت کننده ابرو می باشد. که بهترین روش همین روش تقویت ابرو ها و لیفت آنها است.

لیفت ابرو سبب می گردد که ابروها زیبا تر به نظر برسند و همچنین حالت بسیار خوبی به خود بگیرند . این روش می تواند بهترین گزینه برای افرادی باشد که دچار ابروهای به هم ریخته و نامنظم هستند و ابروهای کم پشتی دارند. که مزایای بسیار خوبی دارد. 

 

انواع عمل‌های غیرجراحی لیفت ابرو 

ابرو ها توسط دو گروه از عضلات به سمت پایین و بالا کشیده شده سه وظیفه اصلی این عضله های پوست ثابت نگه داشتن ابروها می باشد که نقش خیلی ویژه در محل قرارگیری ابرو دارند.

 

تزریق بوتاکس 

تزریق بوتاکس به عملی گفته می شود که باعث بی حس شدن و شل شدن موقتی در عضلات ناحیه مورد نظر می شود. در واقع بوتاکس یک نمونه پروتئین طبیعی و خالص  است که اگر نمونه اصلی و درجه یک باشد عوارضی نخواهد داشت. این روش مزایای خاصی دارد از جمله اینکه قسمت هایی از عضلات نقش پایین کشیدن ابرو ها را دارند که با عمل لیفت ابرو و استفاده از بوتاکس انجام می شود که و عضلات زیر ابرو کار بالا کشیدن را بدون مانع انجام می دهند. هزینه بوتاکس  هم بستگی به این دارد که از چه نمونه و جنسی می خواهید استفاده کنید و با توجه به کیفیت مواد بوتاکس قیمت هم فرق می کند و میزان تزریق هم در افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است.

 

تزریق ژل 

تزریق ژل به این صورت است که وقتی سن بالا می رود از مقدار اسید هیالورونیک که در بدن وجود دارد کم می شود. این ماده حجم زیر پوست را افزایش می دهد. که با تزریق ژل مقدار آب زیر پوست را بیشتر میکند. در عمل های غیر جراحی است تزریق ژل استفاده میشود که در درون این ژل موادی وجود دارد که حجم پوست را افزایش میدهد د و باعث بالا کشیدن پوست شده و ابروها را در محل اصلی خود به بالا میکشد. صورت ابرو به حالت طبیعی و جوان بودن خود بر می گردد.

 

لیفت با نخ 

لیفت با نخ نیز روش بسیار کاربردی برای لیفت کردن  ابرو می باشد. برای انجام این کار از نخ های نازک pdo استفاده می گردد که این نخ ها  را در زیر پوست پیشانی و ابروها جاگذاری می کنند. مزیتی که این روش دارد این است که پوست بسیار جوان تر و زیبا تر به نظر می رسد. 

 

لیفت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟ 

معمولاً این روش برای افرادی مناسب می باشد که محل رویش ابروهای آنها و همچنین جهت رشد موهای ابرو به سمت پایین است. و به هیچ عنوان ابروهای شأن شکل و حالت به خود نمی گیرد. که با انجام این روش میتوانند ابروهای خود را به سمت بالا و با ظاهر زیبا لیفت کنند. با انجام این روش دیگر نیازی به استفاده از ژل و ریمیل ابرو نخواهد بود.

یکی از مزایای لیفت ابرو این است که تارهای ابرو تقویت شده و باعث پرپشت شدن آنها نیز می شود. و همچنین اصلاً عوارضی نداشته و حساسیتی ایجاد نمی کند. و ماندگاری بسیار خوبی نیز دارد. 

58