درباره با ما تماس با ما

چگونه ماندگاری رژلب را بالا ببریم

راه های افزایش ماندگاری رژ لب 

اگر میخواهید آرایشی انجام دهید که بدون ایراد و نقص باشد. باید از رژ لبی استفاده کنید که علاوه بر مرغوب بودن آن ماندگاری خیلی بالایی هم داشته باشد. یعنی طوری نباشد که در وسطِ مهمانی یا جشن مثلاً با خوردن غذا و یا آب و نوشیدنی به راحتی از روی لب پاک شود.

ترفند مدلینگ و تکنیک های مربوط به آن را برای اینکه بتوانید ماندگاری رژلب را بالا ببرید و اینکه دیگر ناراحت پاک شدن رژ لب نشوید را یاد بگیرید و استفاده نمایید ما در ادامه همین مطلب در سایت بیتا بیوتی در مورد ماندگاری رژلب برای شما توضیح می دهیم.

ماندگاری رژ لب در جشن و عروسی

لب هایتان را بشویید 

رعایت بهداشت لب قبل از استفاده از رژ باید به گونه ای باشد که  حتماً لبها تمیز و پاک باشد و حتماً شسته شود تا اگر مواد چربی بر روی لب باشد کاملاً برطرف گردد و برای جذب بهتر رژ لب قبلش حتماً لب های خود را خشک کنید.

 

لایه برداری کنید 

لایه برداری کردن لب ها سبب می گردد که دیگر دچار خشکی نشوند و نرم و لطیف گردد. برای انجام این کار شما می توانید از یک مسواک کمک بگیرید و با استفاده از آن بر روی لب های خود به آرامی بکشید که باعث برجستگی و نرمی لب می گردد.

 

بالم لب بزنید 

اگر می خواهید روژی که بر روی لبهای خود میزنید ماندگاری خیلی خوبی داشته باشد و در کل با دوام باشد مراحلی را که خدمت شما عرض می کنم به دقت انجام دهید و در مرحله سومی میتوانید بالملل بزنید که از پوسته شدن لب جلوگیری می کند.

 

تکنیک های افزایش ماندگاری رژ لب 

دو لایه رژ لب بزنید 

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که می توانید دولایه از رژلب استفاده کنید برای اینکه لب های شما هم بهتر رنگ بگیرد و خوشگل تر شود و هم ماندگاری خیلی خوبی داشته باشد. پس برای زیباتر نشان دادن لب های خود و همچنین ماندن بیشتر رژ لب از دو سری روژ لب می توانید به صورت دو لایه استفاده کنید.

 

پودر مات بزنید 

یکی از بهترین کارها برای افزایش ماندگاری رژ بر روی لب ها این است که در آخر کار از پودر مات استفاده کنید و مقداری از آن را بر روی لب های خود بگذارید تا آرایشی که شما انجام داده اید با دوام تر و ساعت های بیشتری بر روی لب شما قرار بگیرد و بماند.

می خواهم یک محصول بسیار فوق العاده از شرکت مرهم شفا لارا خدمت شما معرفی کنم. اسم این محصول لوسیون حجم دهنده و رنگ دهنده لب لارا میباشد که در کنار ماندگاری رژ لب میتوانید از این لوسیون استفاده کنید تا لب های شما خوش رنگ تر و درشت تر دیده شود.

 

58