درباره با ما تماس با ما

برای خشک شدن لاک ناخن چه باید کرد

یکی از مواردی که برای خانم ها بسیار زمانبر است خشک شدن لاک ناخن می باشد. ما در این مقاله چند روش ساده البته بسیار کاربردی را برای خشک کردن لاک ناخن خدمت شما عرض خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

یکی از کارهایی که هنگام آرایش کردن خانم ها سبب گرفتن وقت زیادی می شود خشک شدن لاک ناخن است. که نیاز به صبر و تحمل زیادی دارد. در مواقعی پیش می آید که برای بیرون رفتن از منزل عجله دارید و نمی توانید صبر کنید که لاک ناخن هایتان خشک شود. ما در این مطلب 6 راه بسیار ساده برای خشک کردن لاک های روی ناخن را به شما آموزش می دهیم.


چکار کنیم لاک ناخن زودتر خشک بشود


خشک کردن لاک ناخن با آب سرد

خشک شدن خیلی سریع لاک ناخن با مقداری آب و یخ راه حل خیلی خوبی می تواند باشد. حتی شما می توانید دستان خود را به مدت کوتاهی در داخل فریزر یخچال قرار داده که به سریعتر خشک شدن لاک روی ناخن کمک زیادی خواهد کرد. اگر بعد از اینکه دستان خود را در اب سرد قرار دادید مشاهده کردی که قطرات آب بر روی لاک ناخن مانده است نشان دهنده خشک بودن لاک می باشد.

 

لاک زدن با لایه های نازک 

برای زدن لاک ناخن سعی کنید که یک لایه نازک از لاک را بر روی ناخن های خود به ترتیب بزنید وقتی تمام ناخن های  انگشت های دست خود را لاک زدید دوباره از ناخن اول شروع میکنید و این کار را مجدداً تکرار کنید به این صورت اگر عمل کنید خیلی زودتر لاک ها خوش می شود.

 

استفاده از باد سرد سشوار

برای خشک کردن سریع لاک ناخن شما می توانید از سشوار نیز استفاده کنید در صورتی که سشوار شما باد خنک هم داشته باشد می توانید آن را روی درجه سرد گذاشته و لاک ناخن دست تان را پخش کنید حواستان باشد که روی باد گرم نگذارید که در این صورت نتیجه خیلی بدی خواهد داشت.

 

 اسپره کردن روغن روی ناخن 

 

برای خشک کردن لاک روی ناخن می‌توانید مقداری روغن را روی آن اسپری کنید که کمک زیادی می کند. روغن را بر روی لاک نمایید و حتماً به صورت اسپری استفاده کنید.

 

 استفاده کردن  از پمپ هوای کوچک 

 

یک نمونه پمپ هوای کوچک وجود دارد که از آن برای پاک کردن بین قطعات لوازم صوتی و تصویری و یا دکمه های کیبورد از آن استفاده می گردد که می توانید برای خشک کردن لاک ناخن هم استفاده نمایید در هنگام استفاده از پمپ هوا باید آن را نزدیک به لاک نگیرید که ممکن است باعث تغییر حالت لاک ناخن گردد حتی می توانید از اسپری هایی که مقداری هوا داخل آن ها هم می باشد و هنوز کامل تمام نشده اند استفاده کرد.

 

 استفاده از برق ناخن 

برق ناخن هم کاربرد خیلی زیادی دارد که می توانید از آن برای اینکه ماندگاری لاک ناخن بالا برود و همچنین سریعتر خشک شود از آن استفاده نمایید. برق ناخن علاوه بر اینکه زیبایی ناخن‌ها را دو چندان می کند تاثیر واقعا موثری خواهد داشت.

 

 

58