درباره با ما تماس با ما

آیا قرص جینسینگ باعث چاقی میشود

آیا قرص جینسینگ باعث چاقی میشود

جینسینگ یکی از بهترین موثرترین گیاهان دارویی است که در سرتاسر دنیا شناخته شده می باشد. و به خاطر تاثیر خیلی خوبی که دارد باعث محبوبیت هر چه بیشتر این گیاه جادویی شده است. که ریشه این گیاه هم خواص بسیار فراوانی از جمله تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. از این گیاه امروزه در اکثر داروها استفاده شده و در داروخانه ها هم وجود دارد. اما سوالی که اینجا مطرح است این می باشد که ایا باعث چاق شدن و افزایش وزن بدن می گردد. ما در ادامه همین مطلب به طور کامل در مورد تاثیر قرص چاق کننده صورت و بدن جینسینگ توضیح دادیم و این مورد را به صورت دقیق بررسی می کنیم.

 

جینسینگ چیه؟

جینسینگ یک گیاه بسیار فوق العاده که گونه های بسیار پرطرفدار و از خانواده ارالیاسه می باشد. که بهترین زمان برای برداشت این گیاه فصل پاییز می باشد. این گیاه به معجزه جوانی مشهور است و از پیری زودرس جلوگیری کرده و توان جسمی را بالا می برد. ازریشه و گیاه جنسینگ در اکثر نسخه های طب سنتی استفاده می شود. این گیاه اسمی دیگر به نام جینسو نیز دارد که در اکثر کشورهای آسیایی این گیاه ginseng را برای درمان انواع بیماری ها مورد استفاده قرار می دهند.

2 نوع جنسینگ وجود دارد نمونه اسیایی و نمونه امریکایی نمونه اسیایی به کره ای هم معروف است. در درون این گیاه ماده موثره به نام جینسنوزید وجود دارد که در گیاهان دیگر وجود ندارد و به اشتباه به بعضی گیاهان دیگر هم نام جنسینگ را می دهند.

 

خواص قرص جینسینگ اصلی

این گیاه فواید خیلی زیادی دارد. قبل از اینکه شما را با خواص بیشمار قرص جنسینگ و چاقی طبیعی با این قرص اشنا کنیم بهتر که با مزایای ای محصول اشنا شوید. برای سلامتی بدن ازمایشات زیادی توسط متخصصان روی این گیاه صورت گرفته است. مخصوصا جینسینگ قرمز که بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. از مهمترین فواید قرص جینسینگ برای افزایش وزن بدن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

خواص گیاه جینسینگ

تقویت سیستم ایمنی بدن و مقابله با انواع بیماری ها

پایین اورنده قند و چربی خون

مقاومت بدن در برابر سرماخوردگی

بالا بردن هوش و قدرت یادگیری

درمان کننده مشکل نعوظ در آقایان

جلوگیری از پیری زودرس

افزایش توان جسمی و جنسی

درمان سرطان و افزایش میل جنسی

 

تاثیر قرص جینسینگ روی چاقی

جینسینگ اشتها را بالا برده و به خاطر اینکه سرشار از مواد مغذی بوده می تواند باعث افزایش وزن بدن گردد. اما در صورتی که به صورت یک مکمل غذایی در بیاد می تواند موثر باشد این قرص جینسینگ علاوه بر خود جنسینگ ترکیب شده از عصاره مالت جو و انواع جوانه ها و ویتامین ها که توانسته یک قرص گیاهی خیلی قوی را برای چاق شدن به وجود آورد.

مصرف قرص جینسینگ در شیردهی

همانطور که اطلاع دارید مصرف اکثر داروها در زمان بارداری و شیردهی ممنوع است و حتما باید با مجوز پزشک استفاده گردد. این قرص هم به دلیل اینکه یک داروی چاقی می باشد و ترکیبات خیلی قوی در درون خود دارد در این دوران نباید استفاده گردد. پس اگر قصد استفاده از این قرص چاق کننده را دارید باید صبر کنید تا دوران بارداری و شیردهی تمام شود و بعد از اینکه کودک خود را از شیر گرفتید از این محصول استفاده کنید. حتی افرادی که بیماری خاصی از جمله فشار خون بالا، بیماری کبدی یا کلیوی و یا قلبی و دیابت دارند نباید استفاده کنند.

 

 

58