درباره با ما تماس با ما

بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی با پوشانندگی بالا

بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی

اگر به دنبال یک کرم ضد آفتاب فوق العاده موثر می گردید که واقعا درجه یک و تضمینی باشد این مطلب را مطالعه بفرمایید.

پوست بدن در برابر خطرات و آسیب های محیطی به حالت یک مانع و سد دفاع کننده عمل می کند.این قسمت از بدن مرتب در حال حفاظت از ما می باشد.یکی از خطراتی که ممکن است به پوست آسیب برساند تابش مستقیم نور خورشید می باشد.درست است که اشعه خورشید مخصوصا در اول صبح برای طراوت و شادابی پوست مهم می باشد ولی اگر این میزان بیشتر از حد نیاز باشد تاثیرات خیلی بدی بر روی پوست می گذارد.پس برای اینکه از تاثیرات مخرب این اشعه ها بر روی پوست بدن جلوگیری کنیم استفاده از یک ضد آفتاب قوی بهترین گزینه می باشد.ما در این مطلب شما رابا بهترین ضد آفتاب ایرانی آشنا خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

 

یک ضد آفتاب خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

حتما تا به حال در مورد معیاری به نام spf توضیحاتی به گوش شما رسیده است.البته بیشتر شما به این فکر می کنید که ضد آفتابی که خوب است بیشترین مقدار spf  را خواهد داشت. ولی این طرز تفکر کاملا نادرست می باشد.اول از همه باید متوجه شوید که spf یک ضد آفتاب، در برابر اشعه های uvb با مقدار مقاومت ضد آفتاب برابری می کند.این اشعه تاثیر خراب کننده ای روی پوست می گذارد و در نهایت باعث پدید آمدن بسیاری از لکه ها و آفتاب سوختگی ها خواهد شد.

اگر قصد خرید یک ضد آفتاب خوب را دارید باید بدانید که spf ضد آفتاب ملاکی نیست برای اینکه یک ضد آفتاب خوب را تشخیص دهید.یکی  دیگر از اشعه ها به نام uva باعث ایجاد چین و چروک در پوست مخصوصا صورت شده و پیری زودرس را به همراه خواهد داشت.پس از ضد آفتابی استفاده کنید که در برابر تمامی اشعه ها از پوست شما محافظت نماید.

نکته: یک ضد آفتاب عالی باید با پوست شما سازگاری لازم را داشته باشد.

 

چرا از کرم ضد آفتاب باید استفاده کنیم؟

زیبایی و سلامت پوست برای تمام مردم چه خانم ها و چه آقایان بسیار مهم می باشد.اگر از پوستمان حفاظت نکنیم شاهد این خواهیم بود که بعد از گذشت زمان پوست ما دچار انواع لک ها و همچنین پیری زودرس شده و دچار چین چروک هایی خواهد شد.
یک کرم ضد آفتاب خیلی خوب می تواند از پوست ما در مقابل تمام اشعه های زیان آور مراقبت و نگهداری کند. البته اینطور نیست که فقط خانم ها باید از این ضد آفتاب ها مصرف کنند بلکه افراد پیر و بچه ها و آقایان هم می توانند استفاده نمایند.

معرفی بهترین کرم ضد آفتاب

یکی از بهترین کرم های ضدآفتاب که دارای خاصیت ضد آب و در برابر تعریق بسیار مقاوم می باشد و نقش آبرسانی هم دارد و دارای اس پی اف ۱۰۰ است کرم ضد آفتاب بیودرما میباشد که یکی از پر فروش ترین و موثرترین ضد آفتاب  با کیفیت عالی است.

اگر در جستجوی یک ضدآفتاب قوی برای پوست خود می گردید و می خواهید که این محصول درجه یک باشد ما به شما محصول شرکت بیودرما را پیشنهاد می دهیم که در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی پیشرفت خیلی زیادی کرده است.

کرم ضد افتاب را چگونه استفاده کنیم؟

حالا که یک کرم ضد آفتاب عالی را پیدا کرید این سوال پیش می آید که چطوری باید مورد استفاده قرار بگیرد؟
ما برای شما عزیزان کامل توضیح می دهیم.
به اندازه دو بند انگشت از کرم را بردارید و بر روی صورت خود بمالید.
بعد از گذشت مدت 2 ساعت به همان مقدار که خدمت شما عرض کردیم از کرم روی پوست خود مالیده شود.
قبل از خارج شده از منزل حدود 30 دقیقه ضد افتاب را استفاده کنید.
تمام قسمت ها مثل پشت گردن، گوش ها و دست هایتان را کرم بزنید.

58