درباره با ما تماس با ما

لک سوختگی روی پوست چگونه از بین میرود

لک سوختگی

سوختگی برای هر فردی ممکن است که به وجود آید، اما چطوری می شود لک سوختگی پوست را درمان کرد و جای آن را کامل پاک کرد.ما در همین مطلب به شما توضیح می دهیم پس با ما همراه باشید.


زخم های سوختگی و لک های برجای مانده

وقتی پوستی دچار سوختگی می گردد از خود جای زخمی به جا می گذارد که از بین بردن آن خیلی مشکل است. البته بعضی زخم ها ممکن است عمیق نباشد و با روش های سنتی و خانگی به راحتی می توان این لک و سوختگی را درمان کرد. خیالتان از بابت درمان لک های عمیق برجای مانده هم راحت باشد. زیرا در سایت بیتا بیوتی ما کرم هایی را به شما معرفی می کنیم که خیلی سریع این لک های سوختگی را از بین ببرید.


از بین بردن لک سوختگی قدیمی

وقتی قسمتی از پوست بدن می سوزد سلول های پوستی آن قسمت از بین می رود. پوستی که دچار آسیب دیدگی شده برای بازسازی و ترمیم شدن شروع به تولید کلاژن می کند. وقتی پوست شروع به خوب شدن کرد نواحی از پوست که ضخیم تر هستند و میزان آسیب دیدگی بیشتری دارند، مدت زمان بیشتری طول می کشد که مجددا بازسازی گردند. اگر مدت زمان کوتاهی از به وجود آمدن لک می گذرد به راحتی با درمان های خانگی می توان آن را درمان کرد.


ما در ادامه همین مطلب چند روش بسیار ساده را برای شما توضیح داده ایم این موارد را امتحان کنید اگر نتیجه نگرفتید در آخر همین مطلب یک کرم فوق العاده به شما معرفی می کنیم که به صورت قطعی لک سوختگی را از بین ببرد. شاید بپرسید که امکان ندارد لک سوختگی من پاک شود ما جهت اطمینان خاطر شما چند تا از فیلم های رضایت مصرف کنندگان این کرم را گذاشته ایم که می توانید مشاهده بفرمایید.


درمان خانگی لک سوختگی پوست

اگر لکی که بر اثر سوختگی ایجاد شده سطحی باشد می توانید با روش های خانگی که خدمت شما عرض می کنم به درمان لک سوختگی روی پوست صورت و بدن بپردازید. پاکسازی این گونه لک ها بسیار آسان تر از لک های کهنه و قدیمی می باشد. هرچه از زمان ایجاد شدن لک بیشتر بگذرد درمان هم طولانی تر خواهد شد.


بهترین درمان های خانگی لک پوست

ما چند روش بسیار ساده را خدمت شما بیان می کنیم و بعد از آن چند نمونه کرم زیبایی ضد لک قوی را معرفی خواهیم کرد. پس اگر از این روش های خانگی جواب نگرفتید از کرم ها به صورت قطعی و دائمی به نتیجه مطلوب خواهید رسید.


درمان لک سوختگی با آب لیمو و گوجه فرنگی

این دو مورد وقتی با هم ترکیب می شوند پوست مرده را به صورت کامل از بین برده و کمک زیادی در جوانسازی مجدد پوست می کنند. یکی از خواصی که لیمو دارد خاصیت آنتی اکسیدانی است، که جای زخم ها و لک ها را روشن و شفاف می کند. کاری که گوچه فرنگی انجام می دهد این است که به عنوان یک سفید کننده طبیعی عمل می کند. و باعث می شوند مه لک ها از بین برود البته در دراز مدت امکان پذیر می باشد.


درمان لک سوختگی با عسل 

برای درمان لک و جای سوختگی عسل کمک خیلی زیادی می کند. در ناحیه زخم یا سوختگی عسل شروع به بازسازی پوست می کند. در صورتی از عسل طبیعی استفاده نمایید و به صورت مرتب روی لک ها بمالید بعد از مدتی متوجه تاثیر عسل بر روی پوست خود خواهید شد. این کار را به مدت چند هفته انجام دهید.


درمان لک سوختگی با روغن اسطوخودوس

یکی از گیاهانی که خواص خیلی فراوانی دارد و از روغن آن به صورت مالشی برای درمان بیماری های مختلف استفاده می شود اسطوخودوس است. روغنی که از این گیاه به صورت موضعی برای درمان لک سوختگی به کار برده می شود، اگر به صورت مداوم استفاده گردد، بسیار موثر خواهد بود. چهت استفاده مقداری از روغن را روی محل لک قرار دهید و خوب مساژ دهید که جذب پوست شود روزی 2 الی 3 بار این کار را انجام دهید.


درمان لک سوختگی با روغن کنجد

یک از روغن های طبیعی که از دانه کنجد گرفته می شود و برای درمان سوختگی های پوستی و همچنین لک و جای سوختگی کاربرد فراوانی دارد روغن کنجد می باشد. البته روغنی که از ارده کنجد به دست می آید تاثیر خیلی بیشتری دارد. در این روغن ویتامین E بالایی قرار داردکه می تواند جای زخم و اسکارهای پوستی را به صورت کلی از بین ببرد و در ترمیم و تجدید بافت های پوستی بسیار موثر باشد.


سوالات متداول در مورد لک سوختگی

در این قسمت به پرسش هایی که از طرف کاربران مطرح شده و بارها تکرار گردید پاسخ می دهیم. لطفا این قسمت را مطالعه فرمایید زیرا ممکن است سوالتی که در ذهن شما باشد در این قسمت مطرح شده و پاسخ داده شده باشد.برای لک سوختگی چه پمادی خوب است؟

یکی از کرم هایی که برای لک ناشی از سوختگی بسیار کاربرد دارد کرم آگوستا می باشد که برای صورت و دست مورد استفاده قرار می گیرد. این کرم یکی از بهترین و موثرترین کرم های ضد لک قوی می باشد. پس استفاده از این کرم برای لک های سطحی و حتی قدیمی بهترین گزینه است.


برای لک آفتاب سوختگی چی خوبه؟

برای اینکه به لک ناشی از سوختگی در اثر آفتاب دچار نشوید حتما از یک ضد آفتاب قوی مثل کرم ضد افتاب بیودرما استفاده کنید که بسیار خوب است. برای درمان لک هم کرم وایت رز یکی از مناسب ترین و بهترین کرم های  موثر در جهت انواع لک می باشد. این کرم در مدت زمان کوتاهی با توجه به تاثیر گذاری عالی توانسته محبوبیت خاصی در بین مصرف کنندگان به دست آورد.


 

58