درباره با ما تماس با ما

بهترین شامپو حاوی روغن آرگان چیست؟

بهترین شامپو حاوی روغن آرگان

روغن آرگان یکی از محصولات با ارزشمند و با خواص فوق العاده است که در تولید انواع محصولات آرایشی و مراقبت پوست از آن استفاده می گردد. آرگان نوعی درخت است که از دانه های پر خاصیت آن روغن تهیه می شود که این روغن متشکل از انواع ویتامین‌ها، کاروتن‌ها و اسید های چرب می باشد. به همین دلیل است که از این روغن درمانی در تهیه انواع شامپوها استفاده می گردد. ما در این قسمت از مجله بیتا بیوتی سعی کردیم  بهترین شامپوهای حاوی روغن آرگان که مورد تایید سایت بیتا بیوتی است را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. تا با معجزه ای که این شامپو بر روی موهای شما انجام می دهد شما را بیشتر اشنا کنیم.

 

The-best-shampoo-containing-argan-oil.jpg

فواید روغن آرگان برای سلامت مو 

یکی از قابلیت های مهم روغن ارگان این است که از آن برای مصرف خوراکی هم می توانید استفاده نمایید. روغن ارگان در جهت بهبود زخم های بدن کمک زیادی کرده و همچنین باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن شده و چربی خون را نیز کنترل می کند. این روغن خواص خیلی زیادی دارد که به چند مورد اشاره می کنیم.

 

فواید شامپو حاوی آرگان برای ریزش مو

خاصیت مرطوب‌ کنندگی و نرم کنندگی
ترمیم فولیکول‌ آسیب‌دیده که از رنگ کردن مو ایجاد می شود
درخشندگی و لطافت مو
تقویت کننده ریشه و ساقه مو و جلوگیری از ریزش مو
تقویت کننده مو و مراقبت از پوست سر خشک
محافظت از مو در برابر آسیب‌های  ناشی ازاتو زدن موها
بالا بردن درخشندگی موها و جلوگیری از ریزش مو

نکته: اگر به صورت خالص به مقدار زیاد از روغن ارگان استفاده کنید ممکن است ایجاد خارش کند و یا به پوست سر شما اسیب بزند. نظر متخصصان زیبایی این است که از شامپوهایی که حاوی روغن ارگان هستند که مقدار لازم از این روغن ارگان را در ترکیبات خود دارند استفاده کنید تا عوارضی نداشته باشد.

Argan-oil-shampoo-properties.jpg

معرفی بهترین شامپوهای حاوی روغن آرگان

در هنگام خرید شامپو روغن ارگان دقت داشته باشید که هدف شما از خرید بهترین شامپو چیه و با توجه به نیاز موی خود و اینکه موی سر شما چه جنسی دارد شامپو خود را انتخاب نمایید. ما در ادامه همین مطلب سعی کردیم چند نمونه از بهترین شامپوهای ایرانی و خارجی حاوی روغن ارگان را خدمت شما معرفی کنیم. تا بتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام داده و به نتیجه مطلوبی که انتظارش را دارید دست پیدا کنید.

 Properties-of-argan-oil-shampoo.jpg

58